Atpalaiduok savo mintis ir tavo oda spindės

Atpalaiduok savo mintis ir tavo oda spindės

Streso ir odos būklės ryšys yra neginčijamas. Mūsų psichinė ir fizinė sveikata yra amžinai susipynusios, nes mūsų kūnas reaguoja į protui keliamą stresą, kaip ir protas reaguoja į kūno stresą. Kiek žmonių pastebi, kad jiems atsiranda dėmių, kai gyvenimas sukelia stresą? Taip atsitinka todėl, kad, kai patiriame stresą, mūsų organizmas išskiria streso hormonus, kurie neigiamai veikia mūsų odą. Kortizolis yra vienas iš pagrindinių kaltininkų, skatinantis riebalų gamybą odoje ir lemiantis aknės ir dėmių protrūkius. Stresas ir jo sukeliamas kortizolis taip pat gali sustiprinti rožinę ir odos paraudimą, todėl rožinės simptomai tampa dar sunkesni tiems, kurie ja serga.

Atsižvelgdami į tai, perskaitykite šiuos paprastus ir nesunkiai įgyvendinamus patarimus, kaip valdyti stresą, kaip išlaikyti proto pusiausvyrą ir gerą odos būklę. Rosalique visuomet pasiruošęs padėti, kai iškyla odos problemų, tačiau jūs galite sušvelninti šiuos dirgiklius keliais paprastais stresą mažinančiais gyvenimo būdo pakeitimais.

Joga - vis labiau populiarėjanti priemonė protui gydyti ir stresui mažinti. Joga stiprina fizinę jėgą, kartu nuramina protą, todėl galima geriau jaustis, aiškiau mąstyti ir sumažinti streso lygį.

Dėkingumo dienoraštis - vienas iš didžiulių stresą didinančių gyvenimo veiksnių yra tai, kad mus supa neigiama informacija. Socialinės žiniasklaidos algoritmai, taip pat laikraščiai ir naujienų tinklai klesti dėl mūsų pasipiktinimo, kišdami mums kuo daugiau kurstančio ir įsiutinančio turinio, kad tik mes žiūrėtume, spragtelėtume ir reaguotume. Dėkingumo dienoraštis yra puiki atsvara tam, nes suteikia mums laiko ir erdvės susitelkti ne į neigiamus gyvenimo aspektus, o į tai, už ką iš tikrųjų esame dėkingi, todėl pasaulis atrodo šiek tiek šviesesnis ir sumažėja mūsų stresas.

Pasivaikščiojimas - kartais geras pasivaikščiojimas ir grynas oras tikrai yra geriausias vaistas. Įrodyta, kad fiziniai pratimai ir pasinėrimas į gamtą mažina stresą ir skatina psichikos sveikimą,  išsiskiria dopaminas ir taip mažinamas stresas. Būdami saulėje (ar net tik dienos šviesoje) nepamirškite naudoti SPF50, nes net ir kelios minutės UV spindulių, veidui gali sukelti odos uždegimą. Taigi mėgaukitės grynu oru ir gamta, bet pasirūpinkite, kad jūsų oda būtų apsaugota.

Žolelių arbatos - kartais nėra nieko geriau už puodelį geros arbatos, kuri nuramina. Ypač žolelių arbatos garsėja savo gebėjimu nuraminti ir sumažinti stresą, į jas dedama įvairių žolelių, gėlių, prieskonių ir augalų, kad būtų pasiektas norimas poveikis. Ypač mėgstamos ramunėlių, mėtų ir levandų arbatos, kurios padeda įveikti stresą. Kad ir kaip jaustumėtės, tikrai rasite žolelių arbatos, kuri nuramins jūs ir sumažins stresą. Tačiau prieš gerdami arbatą įsitikinkite, kad šiek tiek atvėso, nes juk nenorite, kad nuo karšto gėrimo paraustų skruostai!

Aromaterapija - aromaterapijoje naudojami eteriniai aliejai išgaunami iš įvairių augalų ir gali būti naudojami stresui mažinti. Nesvarbu, ar naudojate eterinių aliejų turinčius produktus kūnui, ar įkvepiate jų per nosį, jie turėtų nuraminti ir suteikti malonių pojūčių!

Be fizinės veiklos, mažinančios stresą, nepamirškite ir įvairių odos priežiūros produktų, skirtų jūsų odai nuraminti. Rosalique ne tik užmaskuoja streso sukeltą paraudimą, bet ir ją nuramins. Rosalique sudėtyje yra ceolito - mineralo, pasižyminčio savybėmis, kurios subalansuoja imuninę sistemą, mažina odos niežulį ir sudirgimą, taigi mažina stresą! Manote, kad odos problemos gali būti jūsų streso šaltinis?

 

Išbandykite Rosalique šiandien ir įsitikinkite, kad jis kartu su maloniu pasivaikščiojimu ir puodeliu arbatos padės nuraminti jūsų odą ir atpalaiduoti mintis.

Meniu
Į viršų