Menopauzės periodo odos priežiūros patarimai su Justine Masters

Menopauzės periodo odos priežiūros patarimai su Justine Masters

Norėdami padėti įveikti menopauzės kelionę, paprašėme Justine Masters pateikti svarbiausius menopauzės odos priežiūros ir makiažo patarimus. Justine Masters yra holistinės veido priežiūros specialistė, besispecializuojanti natūralaus odos grožio puoselėjime. Ji tiki ilgalaike odos priežiūra, o ne greitomis procedūromis, ir yra menopauzės odos ekspertė. 

Apie jūsų odą

Nuo 25 metų amžiaus pradedate prarasti kolageną, o oda aplink akis ir veido oda ima glebti . Prie to gali prisidėti cukraus, ypač rafinuoto, vartojimas, nes jis “prilimpa” prie kolageno ir jį ardo. Vykstant šiems pokyčiams, svarbu pritaikyti tinkamą odos priežiūrą savo odai ir taip jai padėti.

 

Oda menopauzės metu

Menopauzės metu susiduriame su tokiomis odos problemomis kaip hormoniniai spuogai, rožinė, išsiplėtusios poros, itin sausa oda, paraudimas, sutrūkinėję kapiliarai, hiperpigmentacija ir melasma.

Mažėjantis estrogenų kiekis taip pat prisideda prie jausmo, kad "pasenome per naktį". Estrogenas yra tarsi odos "jaunystės serumas", todėl jam mažėjant, kolageno gamyba smarkiai sumažėja, oda plonėja ir tampa mažiau elastinga.

 

Kaip įprastas, kasdienis makiažas menopauzės metu?

Priklausomai nuo to, kokie odos negalavimai jus vargina, priklauso, kaip tai paveiks jūsų mėgstamo kasdienio makiažo naudojimą.

Itin sausa ir dehidratuota oda turi daugiau smulkių raukšlelių, į kurias dienos eigoje nusėda arba kitaip tariant, subėga makiažas. Makiažas taip pat gali dirginti itin sausą odą.

Taip pat gali būti sunku paslėpti pigmentaciją, pavyzdžiui, rožinę. Odą gali sudirginti daugelio produktų sudedamosios dalys.

 

Kaip "Rosalique" gali padėti menopauzės odai?

Rosalique kremo formulė yra "3 in 1" -  maskuoja, ramina ir apsaugo, todėl puikiai tinka menopauzės periodo odai.

Pavyzdžiui, "Rosalique" sudėtyje yra priešuždegimiškai veikiančių veikliųjų medžiagų, tokių kaip pantenolis ir a-bisabolis, kurie, kliniškai yra įrodyta, mažina raudonį, kurį sukelia tokia odos būklė kaip pavyzdžiui rožinė.

 

Be to, "Rosalique" kreme naudojama unikali mikrokapsulių technologija, kurios sudėtyje esantys žali pigmentai sprogsta ir paskleidžia  odos spalvos pigmentus. Jie veikia kartu, kad neutralizuotų raudonį ir paslėptų.

“Rosalique" kremo sudėtyje taip pat yra plataus spektro apsauga nuo UV spindulių SPF 50, kuri svarbi kiekvieno žmogaus  odai, bet ypač kovojantiems su rožine.

Vakare, nakčiai, po "Rosalique" kremo naudojimo, rinkitės gerą drėkinamąjį kremą, pavyzdžiui, su peptidais ar keramidais, arba net šiek tiek aliejaus, kad oda būtų papildomai sudrėkinta.

 

 Mėgstamiausi Justinos Masters makiažo patarimai

  1. Naudokite lengvą, švelniai rausvą atspalvį suteikiantį makiažą. Labai sausa oda geriausiai atrodo pagyvinta švytinčiu makiažu, pavyzdžiui, BB kremu, kurį galima tepti ant "Rosalique".
  2. Naudokite skystus skaistalus. Jie geriau susilieja, kad būtų natūralesnis bendras vaizdas.
  3. Atnaujinkite savo makiažo kolekciją! Nesilaikykite savo senosios kolekcijos, nueikite pas konsultantus ar makiažo specialistus, leiskite sau eksperimentuoti. Paaiškinkite jiems savo odos nusiskundimus ir jie gali jums rekomenduoti nekomedogeninių, nedirginančių produktų, kuriuos galėtumėte išbandyti. Galite net paprašyti pavyzdžių, kad galėtumėte išbandyti prieš pirkdami.
  4. Prisiminkite - esate tai, ką valgote. Stresas, mityba ir sąmoningumas, veikiantys kartu su tinkama odos priežiūra, gali daug ką pakeisti.

 

Galiausiai nepamirškite, kad kiekviena oda yra unikali! Vitaminas C vienam žmogui gali būti jauninantis, o kitam - dirginantis. Jei nesate tikri, kreipkitės į specialistą, kad jis patartų jūsų odai.

Meniu
Į viršų