„Rosalique“ veido kremas – pirmoji pagalba nuo rožinės

„Rosalique“ veido kremas  – pirmoji pagalba nuo rožinės

Ar žinote, kad pasaulyje daugiau nei 415 milijonai žmonių kenčia nuo rožinės (rozacea)?

Nuolatinis ar praeinantis veido odos paraudimas, išsiplėtusios kraujagyslės, tempimo pojūtis  – tai simptomai, kurie vargina sergančius šia lėtine liga. Rožinė (rozacea) – tai uždegiminė liga, dažniausiai pasireiškianti centrinėje veido dalyje: nosies, skruostų, smakro ar kaktos centrinėje zonoje. Rožinė nuo paprasto paraudimo skiriasi tuo, kad tai nėra laikina odos reakcija į aplinkos poveikį ar stresą, o lėtinė uždegiminė odos liga, kuri atsiranda kraujagyslių ir kapiliarų sienelėms praradus elastingumą. Progresuojant rožinei ima vystytis uždegiminiai procesai, dėl kurių gali susidaryti odos mazgeliai bei atsirasti pūlinukų.

Rožinės paūmėjimą gali išprovokuoti aštrus maistas, alkoholis, saulė, karštas ar šaltas oras, pirtys, karštos vonios, taip pat stresas, įtampa, menopauzė, tam tikri vaistai.

Rožinės negalima pilnai išgydyti, bet galima kontroliuoti jos eigą, sumažinti simptomų stiprumą ir bėrimų kiekį. Tam į pagalbą galima pasitelkti „Rosalique“ veido kremą.

„Rosalique“ kremas specialiai sukurtas ypač jautriai ir į paraudimus linkusiai veido odai. Šio kremo pagrindinė paslaptis – mikrokapsulių technologija. Žalios spalvos mikrokapsulės yra užpildytos odos spalvos pigmentais, kurie užtepus ant odos suyra ir akimirksniu užmaskuoja raudonį. Odos atspalvis tampa tolygesnis, nes žalia spalva, sudaranti išorinį kapsulės sluoksnį puikiai neutralizuoja paraudimus.

Pagrindinės „Rosalique“ kremo veikliosios medžiagos  alfa-bisabololis, ceolitas, provitaminas B5, urea, taukmedžio sviestas. Šios veikliosios medžiagos padeda sumažinti raudonio atsiradimo priežastis, gali apsaugoti nuo paūmėjimų bei raminti jautrią odą.

Susiduriant su rožinės problema, labai svarbu apsaugoti savo odą ir nuo žalingų UV spindulių. „Rosalique“ veido kremo sudėtyje yra veikliosios medžiagos sudarančios SPF50 apsaugos nuo UVA ir UVB spindulių filtrą.

Tepkite ryte po serumo ir kremo kaip makiažo bazę ar pagrindą, vietomis matomą žalsvą atspalvį užfiksuokite biria pudra. Pradėkite nuo nedidelio kiekio ir masažuokite ant odos, kol susilies su jūsų veido spalva.

„Rosalique“ kremas yra nekomedogeninė, dermatologiškai patikrinta ir įvertinta veido odos priežiūros priemonė, tinkanti visiems odos tipams.

Meniu
Į viršų